13.07.2010
Lier heeft nood aan kleine en middelgrote ondernemingen. En aan ruimte voor bedrijven om uit te breiden. In het centrum is dat zeer moeilijk. Het project Duwijckpark biedt mogelijkheden. De werken voor bedrijvenzone Duwijck 2 zijn op 16 juni officieel gestart.
Naast de beschutte werkplaats Mivas aan Plaslaar zijn de eerste spadesteken gegeven van het nieuwe kruispunt dat wordt aangelegd op de Ring en het dienstencentrum langs de Ring van Lier.
Gedeputeerde Koen Helsen (Open VLD) vestigde de aandacht op het duurzaam karakter van dit project. Duwijck 1 is door de POM in eigen beheer ontworpen en gebouwd.
Voor Duwyck 2 gaat de provincie nog een stapje verder. Ze staat in voor de wegeniswerken en een gezamenlijke aanpak van energievoorziening en waterzuivering.
Meer info vindt u via deze link.
Geert Penneman, projectverantwoordelijke Duwijckpark, POM Antwerpen
T 03/240 68 30 M 0477/ 22 17 82
geert.penneman@pomantwerpen.be


